Simple hierarchical select (7.x-1.8) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: never
pa: ਕਦੇ ਨਹੀਂ
