Simple hierarchical select (7.x-1.8) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Save
af: Stoor

en: never
af: nooit

en: !name field is required.
af: !name veld is verpligtend.
