Simple hierarchical select (7.x-1.8) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Save
fil: Pangalagaan

en: never
fil: hindi kailanman

en: !name field is required.
fil: Ang patlang na <em>!name</em> ay kinakailangan.
