Simple hierarchical select (7.x-1.8) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Depth
hr: Dubina

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: Save
hr: Spremi

en: never
hr: nikada

en: !name field is required.
hr: Polje !name je nužno.

en: <Any>
hr: <Bilo koji>
