ShURLy (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: delete
hu: törlés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Create
hu: Létrehozás

en: Not found
hu: Nem található

en: Custom
hu: Egyéni

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Clicks
hu: Kattintások

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: minutes
hu: perc

en: API key
hu: API kulcs

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: test
hu: teszt

en: copy
hu: másolás

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: Current user
hu: Jelenlegi felhasználó

en: Filter the view to the currently logged in user.
hu: Nézet szűrése az aktuálisan bejelentkezett felhasználóra.

en: Short URL
hu: Rövid webcím

en: Custom URL
hu: Egyéni webcím

en: The source URL which generates a redirect
hu: Az átirányítást létrehozó forrás webcím

en: The destination URL
hu: A cél webcím

en: Last used date
hu: Utolsó használat dátuma
