ShURLy (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: delete
pl: usuń

en: Reset
pl: Resetuj

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Create
pl: Utwórz

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Custom
pl: Własne

en: API Key
pl: Klucz API

en: Clicks
pl: Kliknięcia

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: minutes
pl: minuty

en: API key
pl: Klucz API

en: Client
pl: Klient

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: copy
pl: kopia

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: Restrictions
pl: Ograniczenia

en: Current user
pl: Aktualny użytkownik

en: Filter the view to the currently logged in user.
pl: Filtruj widok dla aktualnie zalogowanego użytkownika.

en: Custom URL
pl: Własny URL

en: Timestamp of the event.
pl: Data i czas zdarzenia.

en: The source URL which generates a redirect
pl: Źródłowy URL z którego następuje przekierowanie

en: The destination URL
pl: Docelowy URL
