ShURLy (7.x-1.3) - en to no translation catalogue (19 entries)

en: user
no: bruker

en: delete
no: slett

en: Reset
no: Nullstill

en: Weight
no: Vekt

en: Name
no: Navn

en: User ID
no: Bruker-ID

en: Create
no: Opprett

en: Not found
no: Ikke funnet

en: Custom
no: Tilpasset

en: API Key
no: API-nøkkel

en: Clicks
no: Klikk

en: Created date
no: Dato opprettet

en: minutes
no: minutter

en: Client
no: Klient

en: Base URL
no: Base-URL

en: Text to display
no: Tekst som skal vises

en: Current user
no: Gjeldende bruker

en: Filter the view to the currently logged in user.
no: Filtrer visningen etter den påloggede brukeren.

en: Custom URL
no: Egendefinert URL
