Website shutdown (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Open
es: Abierta

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: System
es: Sistema

en: About
es: Acerca de

en: Paths to exclude
es: Rutas a excluir
