Website shutdown (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Open
hu: Nyitott

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: System
hu: Rendszer

en: About
hu: Leírás

en: Redirect page
hu: Átirányítási oldal
