SideComments Now (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Other
da: Anden

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Installed
da: Installeret

en: Your submission has triggered the spam filter and will not be accepted.
da: Din indsending har udløst spamfilteret og vil ikke blive accepteret.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
da: Din kommentar er sat i kø til bedømmelse af sitets administratorer og bliver offentligtgjort, når den er godkendt.

en: Production (minified)
da: Produktion (minificeret)

en: Development (uncompressed)
da: Udvikling (ukomprimeret)
