SideComments Now (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Other
el: Άλλο

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Your submission has triggered the spam filter and will not be accepted.
el: Η αποστολή του περιεχομένου σας έχει πυροδοτήσει το φίλτρο ανεπιθύμητου περιεχομένου και δε θα γίνει αποδεκτή.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
el: Το σχόλιό σας είναι στην ουρά για επιμέλεια από τη διαχείριση του ιστοτόπου και θα δημοσιευτεί αφού εγκριθεί.

en: Production (minified)
el: Παραγωγής (ελαχιστοποιημένο)

en: Development (uncompressed)
el: Ανάπτυξης (ασυμπίεστο)
