SideComments Now (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Other
fi: Muu

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Installed
fi: Asennettu

en: Your submission has triggered the spam filter and will not be accepted.
fi: Syötteesi laukaisi roskasuodattimen eikä sitä hyväksytä.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
fi: Kommenttisi on jonoutettu moderointia varten ja julkaistaan hyväksynnän jälkeen.

en: Production (minified)
fi: Tuotanto (minimoitu)

en: Development (uncompressed)
fi: Kehitys (pakkaamaton)
