SideComments Now (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Other
hu: Egyéb

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített

en: Your submission has triggered the spam filter and will not be accepted.
hu: A beküldött tartalmat a reklámszemétszűrő elutasította.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
hu: A hozzászólás bekerült a moderálási sorba, jóváhagyás után fog megjelenni a webhelyen.

en: Production (minified)
hu: Éles (tömörített)

en: Development (uncompressed)
hu: Fejlesztés (nem tömörített)
