SideComments Now (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Other
lv: Citi

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Installed
lv: Instalēts

en: Your submission has triggered the spam filter and will not be accepted.
lv: Jūs ievade iedarbināja surogātpasta filtru un netiks pieņemta.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
lv: Komentārs ir ievietots rindā, lai vietnes administrators to varētu pārskatīt un tiks publicēts pēc apstiprināšanas.
