SideComments Now (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Other
uk: Інше

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Installed
uk: Встановлено

en: Your submission has triggered the spam filter and will not be accepted.
uk: Ваше повідомлення не пройшло спам фільтр і через це не збережене.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
uk: Коментар в черзі на перегляд адміністраторами сайту та буде опублікований після схвалення.

en: Production (minified)
uk: Для експлуатації (стиснений)

en: Development (uncompressed)
uk: Для розробки (без стиснення)
