SideComments Now (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Other
cs: Jiné

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Your submission has triggered the spam filter and will not be accepted.
cs: Vaše odeslání formuláře spustilo spam filtr a obsah formuláře nebyl přijat.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
cs: Váš komentář byl zařazen do fronty ke kontrole administrátorem. Po zkontrolování bude zveřejněn.
