SideComments Now (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Other
es: Otro(s)

en: Not installed
es: No instalado

en: Installed
es: Instalado

en: Your submission has triggered the spam filter and will not be accepted.
es: Su envío ha activado el filtro de spam y no será aceptado.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
es: Su comentario ha pasado a la lista de pendientes de revisión de los administradores del sitio y se publicará tras su aprobación.

en: Production (minified)
es: Producción (minified)

en: Development (uncompressed)
es: Desarrollo (sin comprimir)
