SideComments Now (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Other
fr: Autre

en: Not installed
fr: Non installé

en: Installed
fr: Installé

en: Your submission has triggered the spam filter and will not be accepted.
fr: Votre soumission a déclenché le filtre anti-pourriel (anti-spam) et ne sera pas acceptée.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
fr: Votre commentaire a été mis en attente pour être modéré par les administrateurs du site et sera publié après approbation.

en: Development (uncompressed)
fr: Développement (non compressé)
