SideComments Now (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Other
nl: Andere

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Your submission has triggered the spam filter and will not be accepted.
nl: Uw bijdrage is beoordeeld als spam en wordt daarom geweigerd.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
nl: De reactie staat in de wachtrij om goedgekeurd te worden door beheerders van deze site. Na goedkeuring zal deze worden gepubliceerd.

en: Production (minified)
nl: Productie (gecomprimeerd)

en: Development (uncompressed)
nl: Ontwikkeling (ongecomprimeerd)
