SideComments Now (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Other
pl: Inne

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Your submission has triggered the spam filter and will not be accepted.
pl: Twój wpis uruchomił filtr antyspamowy przez co nie może zostać zaakceptowany.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
pl: Twój komentarz został przesłany do akceptacji przez administratora serwisu i zostanie opublikowany po zatwierdzeniu.

en: Production (minified)
pl: Produkcyjny (minified)
