SideComments Now (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Other
pt: Outro

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado

en: Your submission has triggered the spam filter and will not be accepted.
pt: A sua submissão ativou o filtro de spam e não será aceite.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
pt: O teu comentário foi colocado em fila de espera para revisão por um dos administradores do sítio e será publicado após aprovação.
