SideComments Now (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Other
sk: Ostatné

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Installed
sk: Inštalované

en: Your submission has triggered the spam filter and will not be accepted.
sk: Váš príspevok aktivoval spamový filter a nebude akceptovaný.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
sk: Váš komentár bol zaradený do frontu na overenie administrátorom a bude zobrazený po schválení.
