SideComments Now (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Other
sv: Övriga

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Installed
sv: Installerad

en: Your submission has triggered the spam filter and will not be accepted.
sv: Ditt inlägg har utlöst spamfiltret och kommer inte att accepteras.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
sv: Din kommentar har lagts i kö för granskning av webbplatsens administratörer och kommer att publiceras efter godkännande.

en: Production (minified)
sv: Live (förminskad)

en: Development (uncompressed)
sv: Utvecklingsmiljö (okomprimerat)
