SigmaOne (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Enable
sr: Укључи

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Default
sr: Подразумевано

en: Text
sr: Текст

en: n/a
sr: нема

en: Logo
sr: Лого
