SigmaOne (7.x-1.0-alpha10) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Last post
bo: གསར་སྤེལ་གསར་ཤོས

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Forum
bo: གྲོས་ར

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Show
bo: སྟོན

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Your search yielded no results
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཚོལ་བཤེར་ལ་མཇུག་འབྲས་གང་ཡང་ཐོན་མ་ཐུབ

en: Topics
bo: གླེང་གཞི

en: Posts
bo: གསར་སྤེལ

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: 1 comment | @count comments
bo[0]: དཔྱད་གཏམ་@count

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Column
bo: སྟར་བ

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས
