SigmaOne (7.x-1.0-alpha11) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Text
gu: લખાણ

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો

en: Topics
gu: વિષયો
