SigmaOne (7.x-1.0-alpha11) - en to hu translation catalogue (41 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Pages
hu: Oldalak

en: Content
hu: Tartalom

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Weight
hu: Súly

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Parent
hu: Szülő

en: Help
hu: Súgó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Open
hu: Nyitott

en: Text
hu: Szöveg

en: n/a
hu: n. a.

en: Last post
hu: Utolsó bejegyzés

en: Logo
hu: Logó

en: Forum
hu: Fórum

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Search Results
hu: Keresési eredmények

en: Show
hu: Megjelenítés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Your search yielded no results
hu: Nincs találat.

en: Topics
hu: Fórumtémák

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: on
hu: be

en: Slider
hu: Csúszka

en: Hide
hu: Elrejtés

en: 1 comment | @count comments
hu[0]: 1 hozzászólás
hu[1]: @count hozzászólás

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: @time ago<br />by !author
hu: @time<br />[!author]

en: Column
hu: Oszlop

en: Send Message
hu: Üzenet küldése

en: Footer Left
hu: Lábléc bal

en: Footer Right
hu: Lábléc jobb

en: Preface Middle
hu: Előszó közepe

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Sidebar First
hu: Oldalsáv teteje

en: Wrapper
hu: Befoglaló

en: Sidebar Second
hu: Második oldalsáv
