SigmaOne (7.x-1.0-alpha11) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Pages
is: Síður

en: Content
is: Innihald

en: Enable
is: Virkja

en: Weight
is: Vægi

en: Link
is: Hlekkur

en: Parent
is: Foreldri

en: Help
is: Hjálp

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Open
is: Opna

en: Text
is: Texti

en: n/a
is: á ekki við

en: Last post
is: Síðasta færsla

en: Logo
is: Táknmynd

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Search Results
is: Leitarniðurstöður

en: Show
is: Sýna

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Your search yielded no results
is: Leitin skilaði engum niðurstöðum

en: Topics
is: Umræða

en: Posts
is: Færslur

en: Hide
is: Fela

en: 1 comment | @count comments
is[0]: 1 ummæli
is[1]: @count ummæli

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: @time ago<br />by !author
is: @time síðan<br />af !author

en: Column
is: Dálkur
