SigmaOne (7.x-1.0-alpha11) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Content
ky: Мазмун

en: Weight
ky: Салмагы

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: last »
ky: соңку »
