SigmaOne (7.x-1.0-alpha12) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Pages
ca: Pàgines

en: Content
ca: Contingut

en: Enable
ca: Habilita

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Parent
ca: Pare

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Open
ca: Obert

en: n/a
ca: n/d

en: Last post
ca: Darrer article

en: Logo
ca: Logotip

en: Forum
ca: Fòrum

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Show
ca: Mostra

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Your search yielded no results
ca: La vostra cerca no ha tornat cap resultat.

en: Topics
ca: Temes

en: Posts
ca: Articles

en: on
ca: a

en: Hide
ca: Oculta

en: 1 comment | @count comments
ca[0]: 1 comentari
ca[1]: @count comentaris

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: @time ago<br />by !author
ca: fa @time<br />per !author

en: Column
ca: Columna

en: Send Message
ca: Envia el missatge

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Wrapper
ca: Contenidor
