SigmaOne (7.x-1.0-alpha12) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Pages
cs: Stránky

en: Content
cs: Obsah

en: Enable
cs: Zapnout

en: Weight
cs: Váha

en: Link
cs: Odkaz

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: Open
cs: Otevřené

en: n/a
cs: není

en: Last post
cs: Poslední

en: Forum
cs: Fórum

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Search Results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Show
cs: Ukázat

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Your search yielded no results
cs: Vyhledávání nepřineslo žádné výsledky.

en: Topics
cs: Témata

en: Posts
cs: Příspěvků

en: Hide
cs: Skrýt

en: 1 comment | @count comments
cs[0]: @count komentář
cs[1]: @count komentáře
cs[2]: @count komentářů

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: @time ago<br />by !author
cs: od !author<br />před @time

en: Column
cs: Sloupec

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky
