SigmaOne (7.x-1.0-alpha12) - en to dz translation catalogue (21 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Last post
dz: མཐའ་མཇུག་ལུ་འགྲེམ་སྐྱེལ་འབད་ཡོད་མི།

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: Forum
dz: གྲོས་གནས།

en: Add new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Show
dz: སྟོན།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: Your search yielded no results
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་འཚོལ་ཞིབ་ཐོན་འབྲས་འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་མེདཔ།

en: Topics
dz: གནད་དོན་ཚུ།

en: Posts
dz: གནས་བསྐྱོད་ཚུ།

en: 1 comment | @count comments
dz[0]: བསམ་བཀོད་༡།
dz[1]: %count བསམ་བཀོད་ཚུ།

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »

en: @time ago<br />by !author
dz: @time གི་ཧེ་མ <br /> བཀོད་མི་ !author
