SigmaOne (7.x-1.0-alpha12) - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Content
eo: Enhavo

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Parent
eo: Patro

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Open
eo: Malfermu

en: Text
eo: Teksto

en: Last post
eo: Lasta afiŝo

en: Logo
eo: Emblemo

en: Forum
eo: Forumo

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Show
eo: Montru

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Your search yielded no results
eo: Via serĉo trovis nenion

en: Topics
eo: Temoj

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: 1 comment | @count comments
eo[0]: 1 komento
eo[1]: @count komentoj

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: @time ago<br />by !author
eo: @time antaŭ<br />de !author
