SigmaOne (7.x-1.0-alpha12) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Pages
hy: Էջեր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Parent
hy: Ծնող

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Open
hy: Բաց

en: Text
hy: Տեքստ

en: Last post
hy: Վերջին գրառում

en: Logo
hy: Լոգո

en: Forum
hy: Ֆորում

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: 1 comment | @count comments
hy[0]: 1 մեկնաբանություն
hy[1]: @count մեկնաբանություն

en: « first
hy: « առաջինը

en: @time ago<br />by !author
hy: @time առաջ<br />!author-ից
