SigmaOne (7.x-1.0-alpha13) - en to pt translation catalogue (31 entries)

en: Home
pt: Início

en: Pages
pt: Páginas

en: Content
pt: Conteúdo

en: Enable
pt: Ativar

en: Weight
pt: Peso

en: Link
pt: Ligação

en: Parent
pt: Pai

en: Help
pt: Ajuda

en: Default
pt: Por defeito

en: Open
pt: Abrir

en: Text
pt: Texto

en: n/a
pt: não disponível

en: Last post
pt: Última entrada

en: Logo
pt: Logótipo

en: Add new comment
pt: Adicionar novo comentário

en: Search Results
pt: Resultados de Pesquisa

en: Show
pt: Mostrar

en: ‹ previous
pt: ‹ anterior

en: next ›
pt: seguinte ›

en: Your search yielded no results
pt: A pesquisa não gerou resultados

en: Topics
pt: Tópicos

en: Posts
pt: Mensagens

en: Hide
pt: Ocultar

en: 1 comment | @count comments
pt[0]: 1 comentário
pt[1]: @count comentários

en: « first
pt: « primeira

en: last »
pt: última »

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: @time ago<br />by !author
pt: @time atrás<br />por !author

en: Column
pt: Coluna

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Rodapé da página
