SigmaOne (7.x-1.0-alpha13) - en to te translation catalogue (26 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Pages
te: పేజీలు

en: Content
te: సారము

en: Enable
te: చేతనించు

en: Weight
te: భారం

en: Link
te: లింకు

en: Help
te: సహాయం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Open
te: తెరువు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: n/a
te: వర్తించదు

en: Last post
te: చివరి టపా

en: Logo
te: చిహ్నం

en: Forum
te: చర్చావేదిక

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి

en: Show
te: చూపించు

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Topics
te: విషయాలు

en: Posts
te: టపాలు

en: Hide
te: దాచు

en: 1 comment | @count comments
te[0]: 1 వ్యాఖ్య
te[1]: @count వ్యాఖ్యలు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: @time ago<br />by !author
te: @time క్రితం<br />!author చే

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు
