SigmaOne (7.x-1.0-alpha14) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Pages
af: Bladsye

en: Content
af: Inhoud

en: Enable
af: Aktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Parent
af: Voorganger

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Last post
af: Laaste pos

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Show
af: Vertoon

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Your search yielded no results
af: Jou soektog het geen resultate opgelewer nie

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Posts
af: Posstukke

en: 1 comment | @count comments
af[0]: 1 kommentaar
af[1]: @count kommentare

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: @time ago<br />by !author
af: @time gelede<br />deur !author
