SigmaOne (7.x-1.0-alpha14) - en to mr translation catalogue (22 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Pages
mr: पाने

en: Content
mr: साहित्य

en: Enable
mr: समर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: Link
mr: दुवा

en: Help
mr: मदत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Text
mr: अक्षर

en: Last post
mr: शेवटचे प्रकाशन

en: Logo
mr: प्रतिक-चिन्ह

en: Forum
mr: चर्चा

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: Your search yielded no results
mr: तुमच्या शोधातून कसलेच निष्पण्ण झाले नाही.

en: Topics
mr: विषय

en: Posts
mr: प्रकाशन

en: 1 comment | @count comments
mr[0]: १ प्रतिक्रिया
mr[1]: @count प्रतिक्रिया

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »

en: @time ago<br />by !author
mr: @time पुर्वी <br />by !author
