SigmaOne (7.x-1.0-alpha14) - en to no translation catalogue (34 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Pages
no: Sider

en: Content
no: Innhold

en: Enable
no: Aktiver

en: Weight
no: Vekt

en: Link
no: Lenke

en: Parent
no: Overordnet

en: Help
no: Hjelp

en: Default
no: Standard

en: Open
no: Åpne

en: Text
no: Tekst

en: n/a
no: &mdash;

en: Last post
no: Siste innlegg

en: Add new comment
no: Skriv ny kommentar

en: Show
no: Vis

en: ‹ previous
no: ‹ forrige

en: next ›
no: neste ›

en: Your search yielded no results
no: Søket ga ingen resultater

en: Topics
no: Emner

en: Posts
no: Innlegg

en: Hide
no: Skjul

en: 1 comment | @count comments
no[0]: 1 kommentar
no[1]: @count kommentarer

en: « first
no: « første

en: last »
no: siste »

en: Skip to main content
no: Hopp til hovedinnhold

en: @time ago<br />by !author
no: @time siden<br />av !author

en: Column
no: Kolonne

en: Send Message
no: Send melding

en: View Profile
no: Se på profil

en: Page top
no: Sidetopp

en: Page bottom
no: Sidebunn

en: Sidebar First
no: Første sidestople

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
no: Du har ikke opprettet noen innholdstyper enda. Gå til <a href="@create_content">siden for opprettelse av innholdstyper</a> for å legge til en ny innholdstype.

en: Sidebar Second
no: Andre sidestolpe
