SigmaOne (7.x-1.0-alpha15) - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Content
fy: Ynhâld

en: Enable
fy: Ynskeakelje

en: Add new comment
fy: Nije reaksje tafoegje

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »
