SigmaOne (7.x-1.0-alpha15) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Content
lt: Turinys

en: Enable
lt: Įjungti

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Open
lt: Atvira

en: Text
lt: Tekstas

en: n/a
lt: n/d

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Logo
lt: Logotipas

en: Forum
lt: Forumas

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Search Results
lt: Paieškos rezultatai

en: Show
lt: Rodyti

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Your search yielded no results
lt: Nieko nerasta

en: Topics
lt: Temos

en: Posts
lt: Įrašai

en: on
lt: -

en: Hide
lt: Slėpti

en: 1 comment | @count comments
lt[0]: @count komentaras
lt[1]: @count komentarai
lt[2]: @count komentarų

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: @time ago<br />by !author
lt: @time<br /> !author

en: Column
lt: Stulpelis

en: Preface Middle
lt: Antraštė vidurinė

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
lt: Jūs dar nesukūrėte jokio turinio tipo. Tai galite atlikti <a href="@create-content">turinio tipo kūrimo puslapyje</a>.
