SigmaOne (7.x-1.0-alpha15) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Pages
ug: بەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Open
ug: ئىچىشى

en: Text
ug: تېكىست

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Your search yielded no results
ug: ھىچنىمىنى تاپالمىدى

en: Topics
ug: تېمىلار

en: Posts
ug: يازمىلار

en: Hide
ug: يوشۇرۇش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
