SigmaOne (7.x-1.0-alpha16) - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Pages
sl: Strani

en: Content
sl: Vsebine

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Parent
sl: starš

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Open
sl: Odprto

en: Text
sl: Besedilo

en: n/a
sl: n/d

en: Last post
sl: Zadnja objava

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Show
sl: Prikaži

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Your search yielded no results
sl: Poizvedba ne ujema z nobeno vsebino na strani

en: Topics
sl: Tematike

en: Posts
sl: Prispevki

en: Hide
sl: Skrij

en: 1 comment | @count comments
sl[0]: @count komentar
sl[1]: @count komentarja
sl[2]: @count komentarji
sl[3]: @count komentarjev

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: @time ago<br />by !author
sl: %time od tega <br /> avtor %author
