SigmaOne (7.x-1.0-alpha16) - en to uk translation catalogue (44 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Pages
uk: Сторінки

en: Content
uk: Вміст

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Weight
uk: Вага

en: Link
uk: Посилання

en: Parent
uk: Батько

en: Help
uk: Довідка

en: Default
uk: Базово

en: Open
uk: Відкрито

en: Text
uk: Текст

en: n/a
uk: н/д

en: Last post
uk: Останній допис

en: Logo
uk: Логотип

en: Forum
uk: Форум

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Search Results
uk: Результати пошуку

en: Show
uk: Показати

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Your search yielded no results
uk: За вашим пошуковим запитом нічого не знайдено

en: Topics
uk: Теми

en: Posts
uk: Дописи

en: on
uk: увімкнено

en: Slider
uk: Повзунок

en: Hide
uk: Приховати

en: 1 comment | @count comments
uk[0]: @count коментар
uk[1]: @count коментаря
uk[2]: @count коментарів

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: @time ago<br />by !author
uk: @time тому<br />від !author

en: Favicon
uk: Іконка favicon

en: Column
uk: Колонка

en: Send Message
uk: Надіслати повідомлення

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Sidebar First
uk: Перша бічна панель

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
uk: Жодного типу матеріалу поки ще не створено. Відвідайте <a href="@create-content">сторінку створення типів матеріалу</a> і додайте новий тип матеріалу.

en: Wrapper
uk: Обгортка

en: Sidebar Second
uk: Друга бічна панель

en: Reset to default
uk: Скинути

en: Page background
uk: Тло сторінки

en: column
uk: стовпчик

en: Theme Configuration
uk: Конфігурація теми
