SigmaOne (7.x-1.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (24 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Pages
kk: Беттер

en: Content
kk: Контент

en: Enable
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Text
kk: Текст

en: n/a
kk: жоқ

en: Last post
kk: Жаңартылды

en: Logo
kk: Логотип

en: Forum
kk: Форум

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Your search yielded no results
kk: Сіздің іздеуіңіз еш нәтиже бермеді

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Posts
kk: Жазбалар

en: 1 comment | @count comments
kk[0]: 1 комментарий

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: @time ago<br />by !author
kk: @time бұрын<br />!author жазған
