SigmaOne (7.x-1.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (43 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Pages
ru: Страницы

en: Content
ru: Содержимое

en: Enable
ru: Включить

en: Weight
ru: Вес

en: Link
ru: Ссылка

en: Parent
ru: Родитель

en: Help
ru: Справка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Open
ru: Открыть

en: Text
ru: Текст

en: n/a
ru: н/д

en: Last post
ru: Последняя публикация

en: Logo
ru: Логотип

en: Forum
ru: Форум

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Search Results
ru: Результаты поиска

en: Show
ru: Показать

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Your search yielded no results
ru: По вашему запросу ничего не найдено

en: Topics
ru: Темы

en: Posts
ru: Сообщения

en: on
ru: вкл

en: Hide
ru: Скрыть

en: 1 comment | @count comments
ru[0]: @count комментарий
ru[1]: @count комментария
ru[2]: @count[2] комментариев

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: @time ago<br />by !author
ru: @time назад<br />от !author

en: Favicon
ru: Иконка Favicon

en: Column
ru: Колонка

en: Send Message
ru: Отправить сообщение

en: Footer Left
ru: Подвал слева

en: Footer Right
ru: Подвал справа

en: Preface Middle
ru: Второй сверху

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Footer Middle
ru: Подвал середина

en: Sidebar First
ru: Первая боковая панель

en: Wrapper
ru: Обёртка

en: Sidebar Second
ru: Вторая боковая панель

en: Page background
ru: Фон страницы
