SigmaOne (7.x-1.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Content
tr: İçerik

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Link
tr: Bağlantı

en: Parent
tr: Üst öge

en: Help
tr: Yardım

en: Default
tr: Varsayılan

en: Open
tr: Açık

en: Text
tr: Metin

en: Last post
tr: Son gönderi

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Show
tr: Göster

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Your search yielded no results
tr: Aramanıza uygun bir sonuç bulunamadı

en: Topics
tr: Konular

en: Posts
tr: Gönderiler

en: Hide
tr: Gizle

en: 1 comment | @count comments
tr[0]: 1 yorum
tr[1]: @count yorum

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: @time ago<br />by !author
tr: !author tarafından<br />@time önce

en: Column
tr: Sütun

en: View Profile
tr: Profili Gör

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı
