SigmaOne (7.x-1.0-alpha5) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Pages
az: Səhifələr

en: Content
az: Məzmun

en: Enable
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Parent
az: Valideyn

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Open
az: Aç

en: Text
az: Mətn

en: n/a
az: yox

en: Last post
az: Son post

en: Logo
az: loqo

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Show
az: Göstər

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Topics
az: Mövzular

en: Posts
az: Postlar

en: Hide
az: Gizlət

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Favicon
az: Favikon

en: Column
az: Sütun

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
