SigmaOne (7.x-1.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Home
ps: کور

en: Pages
ps: پاڼې

en: Content
ps: منځپانګه

en: Enable
ps: سالول

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Parent
ps: پلرين

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: Text
ps: متن

en: Show
ps: ښوول

en: Topics
ps: موضوعګانې

en: Posts
ps: ليکنې

en: Hide
ps: پټول

en: 1 comment | @count comments
ps[0]: ۱ څرګندون
ps[1]: @count څرګندونې

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Column
ps: ستن
