SigmaOne (7.x-1.0-alpha7) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Pages
be: Старонкі

en: Content
be: Змесціва

en: Enable
be: Уключыць

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Open
be: Адкрыць

en: Text
be: Тэкст

en: n/a
be: [няма]

en: Last post
be: Апошні запіс

en: Logo
be: Лагатып

en: Forum
be: Форум

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Show
be: Паказаць

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Your search yielded no results
be: Пошук не даў вынікаў

en: Topics
be: Тэмы

en: Posts
be: Допісы

en: Hide
be: Схаваць

en: 1 comment | @count comments
be[0]: 1 каментар
be[2]: @count каментары

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі
